Forside Nyheter Nyttig info Om Oss Kontakt
Søk:
Brukernavn  Passord
Glemt passord?

PRODUKTGRUPPER

Skip Navigation Links.
 
Panduit MPO-F/MPO-F OM4 Aqua Halogenfri 15m
Art.nr: PFZTRL5N5NANM015
   
Panduit SFQ MPO ferdig terminerte kabler gir systemdesignere muligheten til å skreddersy konfigurasjonen. Kablene leveres med forskjellige grensesnitt slik at systemdesigneren kan enkelt velge den løsningen som er optimalisert for sitt datarom. Enkel montering kutter ned på tidsbruken ved installasjon, samt reduserer behovet for dyrt og komplisert termineringsutstyr.

Fibertype: Multimodus OM4
Kappemateriale: Halogenfri, lav røyk
Fiber Antall: 12
Kontakt 1 type: MPO female
Kontakt 2 type: MPO female
Lengde: 15 meter
Farge: Aqua

Jørgen Holmefjord AS
 

Ordrerutiner  |  Kjøpsvilkår